آیلتس

 

آزمون آیلتس امروزه تبدیل به یک فرصت بزرگ برای افرادی شده است قصد مهاجرت یا ادامه تحصیل در کشورهای مختلف را دارند. آزمون IELTS به دو صورت کلی برگزار می شود. آزمون آیلتس جنرال و آزمون آیلتس آکادمیک که هر کدام ویژگی های مربوط به خود را دالرند. IELTS GENERAL عموما برای امور مهاجرتی استفاده می شود در حالی که IELTS ACADEMIC بیشتر برای امور ادامه تحصیل و فضاهای آکادمیک به کار می رود.   هر کدام از این دو نوع آزمون آیلتس ۴ بخش کلی دارند. بخش شنیداری، گفتاری، نوشتاری و خواندن که هر کدام ویژگی های مربوط به خود را دارند. جزییات کامل هر بخش را میتوانید با کلیک بر روی دکمه مربوطه دنبال کنید.   ما  پس از سالها تجربه حالا در جایگاهی هستیم که با اعتماد کامل اعلام کنیم که آمادگی برگزاری دوره های آیلتس مطابق با استانداردهای جهانی را داریم. شما میتوانید با مراجعه حضوری و مشاوره و تعیین سطح  ارزیابی مناسبی از وضعیت فعلی خود بدست آوردید.

دوره های آمادگی آزمون آیلتس آسمان /سیستم آموزشی آسمان با گردآوری کادر آموزشی مجرب اقدام به برگزاری دوره های آمادگی آزمون IELTS می کند. این دپارتمان با همکاری اساتید با سابقه و دارای مدارک بین المللی تدریس CELTA ; TESOL تاکنون کارنامه بسیار موفقی را از خود به جای گذاشته است. طی مقایسه آزمون اول و پایان دوره در جامعه آماری بیش از ۳۰۰ مورد، تمامی زبان آموزان دوره بدون استثنا افزایش ۱ تا ۲.۵ نمره در آزمون را داشته اند.

همچنین خاطر نشان می شود که منابع استفاده شده در این دوره کاملا انحصاری بوده و چکیده اکثر کتب (بیش از ۵۰ جلد کتاب) IELTS، به علاوه مطالب تدوین شده توسط تیم حرفه ای و با سابقه بین المللی ،در قالب جزوه آموزشی به زبان آموزان ارائه می شود. منابع ازمون آیلتس عموما از چند مجله علمی گرفته می شوند ، تیم فنی موسسه با استفاده از این منابع بسیاری از موضوعات مطرح شده در آزمون را در کلاس تمرین می نمایند.

 برنامه IELTS طبق سیستم آموزشی آسمان:

محتوای دوره Vocabulary,Functions ,Writing 1-2 Listening ,Reading,Speaking
تعداد ساعات 60ساعت
شروع دوره هر دو ماه یکبار
حداقل سطح لازم جهت شرکت در دوره Pre-IELTS یا INTERMEDIATE

توضیح تکمیلی: این دوره به نحوی طراحی شده است که زبان آموز با قرار گرفتن در محیط آکادمیک ( به سبک کلاس های آکادمیک دانشگاهی خارج از کشور) و استفاده کاربردی از زبان در طول دوره ابتدا به طور نامحسوس با مفاهیم آزمون آیلتس آشنا خواهد شد .سپس ، اساتید در هر جلسه موضوع را با شکل و فرمت آزمون آیلتس به زبان آموزان تدریس میکنند.   نکته : با توجه به هزینه بالای آزمون آیلتس ، ما پیشنهاد میکنیم با آماده سازی بهترو مطالعه مناسب و گذراندن کلاس حرفه ای و سطح بالا در اولین آزمون مورد نظر نمره مناسب و مورد نظر خود را گرفته و فشار بالای این آزمون را به اتمام برسانید. ما در این مسیر با برگزاری دوره های با استاندارد بالا شما را در رسیدن به این مهم یاری خواهیم کرد .

نکات بیشتر در مورد دوره:

  • حداقل سطح لازم جهت ورود به دوره سطح INTERMEDIATE یا Pre-IELTSمی باشد. در غیراینصورت متقاضیان می توانند از کلاس های  سطوح مقدماتی یا همان  CIT  استفاده نمایند.
  • به علت حجم بالای مطالب ارائه شده، بهره گیری مفید از دوره نیاز به مطالعه و پیگیری جدی زبان آموزان داشته و در غیر اینصورت کارایی ایده آل را نخواهد داشت.
  • با شرکت در این دوره شما جهت اخذ نمره 6.۵ توانمند خواهید شد.
  • امکان شرکت در کلاس های بحث آزاد به صورت رایگان برای شرکت کنندگان در این دوره وجود دارد.
  • مشاوره و همراهی جهت ثبت نام در آزمون اصلی IELTS برای زبان آموزانی که در این امر با مشکل مواجه هستند نیز انجام خواهد پذیرفت. همچنین امکان ثبت نام آزمون در کشور ارمنستان وجود دارد

 

تماس با ما

  • تهران ، خیابان امام خمینی ، خیابان شیخ هادی ، کوچه عرب ، پلاک 8
  • 66709925 - 66735846
  • 66735846
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • Skylgeacademy 

گالری تصاویر

ارسال پیغام

  ایمیل ارسال نشد !   Your email has been sent.
بالا