طرح طلایی از پایه تا آیلتس

روشی کاملا انحصاری به مدت 12 ماه است که بنا به نیاز فعلی  اکثر زبان آموزانی که قصد شرکت در آزمون های بین المللی  و یا مهاجرت دارند، طراحی شده است. بهترین نکته در طراحی این دوره ، مدت زمان کوتاه و هدفمند بودن  آن است، به نحوی که زبان آموز را در کوتاه ترین زمان ممکن به نمره ی مطلوب برساند. تمامی دوره ها تحت نظارت اساتید رسمی  British Council  دارای مدرک بین المللی TESOLوCELTA بوده که پس از سالها تجربه در امر آموزش و تدریس موفق شدند تجربیات خود را در قالب یک­­­ دوره به نام  طرح طلایی به زبان آموزان منتقل کنند.         چرا طرح طلایی؟

  • کاهش محسوس تعداد جلسات به منظور رسیدن به نمره مطلوب در کوتاهترین زمان
  • طراحی سیلابس و آموزش دوره توسط اساتید بین المللی British Council
  • تمرکز روی مطالب اصلی جهت آزمون IELTS و حذف مطالب ناکارآمد
  • هم جهت بودن تمامی زبان آموزان دوره جهت کسب موفقیت در آزمون

در دوره ی طرح طلایی زبان آموزان از همان ابتدا به صورت هدفمند نکاتی که مربوط به آزمون TOEFL , IELTS می باشد را فرا می گیرند.حذف مطالب زاید و نا کارآمد در حالی که مطالب اصلی همچنان حفظ شده اند، از برجسته ترین نکات  این دوره می باشد.

 طرح طلایی شامل چهار بخش است که هر زبان آموز بسته به تعیین سطح اولیه وارد دوره مورد نظر خواهد شد. در این طرح زبان آموز قادر است در مدت یک سال به نمره 6 در آزمون آیلتس دست یابد.     CIT1 شامل 70 جلسه دوره مقدماتی به همراه جلسات مکالمه آزاد CIT 2: شامل 100 جلسه دوره پیش متوسطه و متوسطه به همراه جلسات مکالمه آزاد Pre-IELTS 24 جلسه شامل مرورو تقویت گرامر و لغاتی که  پیش نیاز آزمون می باشند. IELTS   40 جلسه شامل تدریس و تمرین و تست زنی آزمون روی هر چهار مهارت speaking-listening-reading-writing.   در صورت نیاز  به نمره بالاتر از 6،  زبان آموز پس از شرکت در دوره CIT 2، وارد دوره  CIT 3  شده و سپس دوره Pre-IELTS و IELTS را سپری کند. بدین صورت: CIT 1 شامل 70 جلسه دوره مقدماتی به همراه جلسات مکالمه آزاد CIT 2 شامل 100 جلسه شامل دوره پیش متوسطه و متوسطه به همراه جلسات مکالمه آزاد CIT 3 شامل 70 جلسه دوره مقدماتی به همراه جلسات مکالمه آزاد Pre-IELTS  شامل 24 جلسه مرور و تقویت گرامر و لغاتی که  پیش نیاز آزمون است. IELTS شامل 40 شامل تدریس و تمرین و تست زنی آزمون روی هر چهار مهارت speaking – listening – reading-writing

تماس با ما

  • تهران ، خیابان امام خمینی ، خیابان شیخ هادی ، کوچه عرب ، پلاک 8
  • 66709925 - 66735846
  • 66735846
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • Skylgeacademy 

گالری تصاویر

ارسال پیغام

  ایمیل ارسال نشد !   Your email has been sent.
بالا